Przetłumacz stronę

Sklep turystyczny
Internetowy Sklep Działań Aktywnych WIKNG Szczecin
Nawigacja
OFERTA ZNAKARSKA
TURYSTYKA = SZLAKI ?
KONCEPCJA SZLAKU
PROJEKT SZLAKU
UZGODNIENIA
OZNAKOWANIE
INFORMACJA
CENNIK PRAC
REALIZACJE
NASZA KADRA

NASZ SERWIS
WYSZUKIWARKA
Regulamin serwisu
Historia i misja
O Autorach
Dołącz do nas
Partnerzy i wsparcie
Darowizna
Kontakt z serwisem
Dane teleadresowe
Turystyczne linki

NASZE SZLAKI
OGÓLNY SPIS SZLAKÓW
FORUM DYSKUSYJNE
Pobieralnia plików
Galeria zdjęć
Oznaczenia szlaków
Co to jest szlak
Historia szlaków

SZLAKI PIESZE
Szlaki piesze krajowe
Szlaki nordic walking
Szlaki spacerowe
Szlaki tematyczne
Szlaki miejskie

SZLAKI ROWEROWE
Szlaki krajowe
Inne szlaki

MIĘDZYNARODOWE
Szlaki piesze
Szlaki rowerowe
Droga Św Jakuba
Inne

INNE SZLAKI I TRASY
Szlaki wodne
Szlaki konne
Trasy rowerowy
Trasy motorowe
Trasy biegowe
Trasy narciarskie
Trasy rekreacyjne

ARTYKUŁY TURYSTYCZNE
Ciekawe obiekty
Nasze wyprawy
Inne
Informacja Turystyczna
ZACHODNIOPOMORSKIENajlepsze mapy GPS do Garminów

NASZ FACEBOOKOstatnie artykuły
P-N-ZGL-130, niebies...
R-N-ZSW/ZKA-013 nieb...
P-N-ZSW/ZKA-108 (PTT...
P-S-ZKA-129, czarny ...
P-S-ZWA/ZDR-088 (PTT...
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 219
Najnowszy użytkownik: Andrzejpa
Polecane

WYSZUKIWARKA SZLAKÓW W SERWISIE
Wpisz nazwę, ID, miejscowość i znajdź interesujący Ciebie szlak w naszym serwisie.

Nawigacja
Artykuły » Inne artykuły » WYSZCZEGÓLNIENIE CZĘŚCI SKŁADOWYCH NASZEJ OFERTY
WYSZCZEGÓLNIENIE CZĘŚCI SKŁADOWYCH NASZEJ OFERTY

OGÓLNIE - KONCEPCJA - PROJEKT - UZGODNIENIA - OZNAKOWANIE - INFRASTRUKTURA - INFORMACJA - CENNIK - DOTYCHCZASOWE REALIZACJE - KADRA

Oferta Wikinga-Szczecin dotycząca znakowania szlaków turystycznych. Oczywiście ceny są do negocjacji i są tylko wytyczną do przygotowania wyceny. Dla każdego Zleceniodawcy, przygotowujemy indywidualną ofertę, po zapoznaniu się z jego oczekiwaniami, pomysłami i posiadaną infrastrukturą.

SZLAKI TURYSTYCZNE TO NASZA PASJA i MISJA, A UŚMIECH TURYSTY JEST BEZCENNY

DOTYCHCZAS OZNAKOWALIŚMY 2415 km SZLAKÓW

DOTYCHCZAS PRZYGOTOWALIŚMY 1898km PROJEKTÓW SZLAKÓW

DOTYCHCZAS ZINWENTARYZOWALIŚMY  6072km SZLAKÓW

DOTYCHCZAS USTAWILIŚMY 328 szt SZLAKOWSKAZÓW

Śmiało możemy stwierdzić, że posiadamy odpowiednie kompetencje i doświadczenie turystyczne w przygotowywaniu, projektowaniu, inwentaryzacji, utrzymywaniu oraz administracji szlaków turystycznych. W sposób ciągły, rozszerzamy nasze horyzonty turystyczne i podnosimy nasze kwalifikacje. Nasza kadra to zawodowcy, którzy ukończyli studia turystyczne i geograficzne. Turystyka to rownież nasze hobby, dla wielu już kilkadziesiąt lat. Znamy swój fach i posiadamy coraz większe doświadczenie.

Nie wykonujemy fuszerki, nie obniżamy cen, nie stosujemy materiałów niskiej jakości, jesteśmy zaangażowani w realizację zleceń. Najważniejsza jest dla nas jakość i estetyka wykonanych prac. Jeżeli stawiają Państwo na pierwszym planie jakość i profesjonalizm, zapraszamy do współpracy.

PRZYKŁADY NASZYCH OZNAKOWAŃ

NASZ CENNIK 

 OFERTA 1

RENOWACJA ISTNIEJĄCYCH SZLAKÓW, OZNAKOWANIE W TERENIE NOWYCH SZLAKÓW NA BAZIE OTRZYMANYCH LUB PRZYGOTOWANYCH PRZEZ NAS PROJEKTÓW - METODĄ MALOWANIA. 


LP NAZWA Szlaki piesze
Szlaki rowerowe

Szlaki spacerowe, tematyczne, dydaktyczne

Szlaki konne Szlaki Nordic Walking
1 znakowanie szlaków farbą akrylową - jedna warstwa 130,00 km

180,00 km

130,00 - 180,00 km w zalezności od skomplikowania znaku
130,00 km

100,00 - 300,00 km

w zalezności od skomplikowania znaku

2 znakowanie szlaków farbą akrylową pędzel+natrysk - dwie warstwy
160,00 km

200,00 km

160,00 - 250,00 km w zalezności od skomplikowania znaku

160,00 km

 

130,00-350,00 km 

w zalezności od skomplikowania znaku

Przygotowanie infrastruktury do umieszczenia znaku malowanego.

 1. Drzewa: metodą korowania ściągana jest wierzchnia warstwa kory. Następnie całość oczyszczana jest drucianymi szczotkami. Przed umieszczeniem znaku, usuwamy zakrzaczenia i gałęzie zasłaniające miejsce umieszczenia oznakowania, za pomocą pił i kosiarek spalinowych lub sekatorów ogrodowych. Jest to ważny element prac, aby oznakowanie było widoczne przez 2-3 lata.
 2. Betonowe i drewniane słupy: całość oczyszczana jest drucianymi szczotkami.
 3. Lampy, stal nierdzewna: powierzchnia przed umieszczeniem oznakowania jest odtłuszczana i oczyszczona z zanieczyszczeń. umieszczamy je tylko na nowych słupach betonowych oraz lampach ulicznych i elementach ze stali nierdzewnej.

Wykonanie oznakowania.

 1. Oznakowanie malowane akryl (jedna warstwa): to tradycyjna metoda znakowania szlaków. Na przygotowaną nawierzchnię, przy pomocy szablonów, metodą pędzelkową nanoszona jest farba akrylowa. Stopień pokrycia w zależności od powierzchni - średni mat. Średnie oznakowanie dzienne - 10-15km.
 2. Oznakowanie malowane akryl+żywica (dwie warstwy): nasza autorska metoda znakowania szlaków. Na przygotowaną nawierzchnię, nanosimy metodą pędzelkową wodorozcieńczalny i ekologiczny podkład akrylowy biały. Po wyschnięciu, nanosimy na niego warstwy główne oznakowania. Zastosowanie mają farby w spray-u z formułą nitro combi i żywicą syntetyczną. Metoda jest czasochłonna ale bardzo estetyczna - stopień pokrycia bardzo wysoki mat, trwałe i estetyczne oznakowanie. Średnie oznakowanie dzienne - 3-5km.
 3. Naklejki solventowe: wysokiej jakości naklejki, drukowane są metodą solventową na podkładzie nieodblaskowym, odporne na warunki atmosferyczne i promieniowanie. Nadruki są dodatkowo laminowane. Klej nie pozostawia praktycznie śladów przy wymianie oznakowania. Naklejki stosujemy głównie na terenach zurbanizowanych (miejskich).

 W cenie również:

 1. Wykonanie dokumentacji fotograficznej wykonywanego oznakowania. Na dodatkowe zlecenie wykonujemy dokumentację fotograficzną miejsc oznakowania, nawierzchni, obiektów na szlaku .
 2. W wolnych chwilach, umieścimy opis szlaku, korekty itp., w Zachodniopomorskiej Bazie Szlaków Turystycznych - www.wedrujznami.pl, serwisach turystycznych Trail.pl, Traseo.pl, mapach GPS - UMP, przekażemy informacje do OpenStreetMap.
 3. Protokół, jeśli jest potrzebny Zleceniodawcy

Uwagi:

 1.  W przypadku znaków skomplikowanych (trudny wzór, ilość warstw), ceny za znakowanie malowane są negocjowane. 
 2. Na szlakach rowerowych, standardowo umieszczamy 4 znaki, na szlakach konnych 8-10 znaków, zaś na szlakach pieszych 8-12 znaków na kilometrze. W przypadku większej ilości oznakowania malowanego stosujemy przeważnie stawkę za sztukę. 
 3. W cenie zawiera się dojazd i noclegi zespołu znakarskiego w odległości do 50 km od Szczecina. Powyżej 50 km, należy doliczyć koszty zgodne z aktualnym ryczałtem za 1 km samochodu, nocleg i wyżywienie (aktualna dieta). Podane kwoty netto.

OFERTA 2

PROJEKT I OZNAKOWANIE MIEJSKICH SZLAKÓW (TRAS) TURYSTYCZNYCH

Miejskie Szlaki Turystyczne, są nową i bardzo atrakcyjną formą poznawania Waszego miasta. Za pomocą oznakowania pionowego lub poziomego, prowadzą do najciekawszych atrakcji turystycznych. Uzupełnieniem oznakowania szlaku, są tablice umieszczone na lub przy obiektach do których prowadzi szlak. Dzięki miejskiemu szlakowi turystycznemu, odpowiednio skanalizujemy również ruch turystyczny, wskazaną przez nas drogą. Szlak może być jedno lub dwukierunkowy.

Cennik i formy oznakowania:

 1. Oznakowanie pionowe w formie oznakowania malowanego, uzupełnianego naklejkami solventowymi, umieszczanymi na lampach i słupach ze stali nierdzewnej. Oznakowanie umieszczane 30-60 metrów. Cena zależy od wzoru oznakowania. Wszelkie zgody po stronie ZleceniodawcySposób oznakowania umieszczony jest w ofercie nr 1. Cena startowa za kilometr 350,00 km.
 2. Oznakowanie poziome, w formie oznakowania malowanego. proponujemy linię czerwoną, przerywaną na długość 2-3 metrów. Przy obiektach na szlaku oznakowanie w formie okręgu z numerem obiektu na trasie. Oznakowanie umieszczane jest na chodniku, krawężnikach itp.. Zastosowane farby: chlorokauczuk. Nanoszenie; metoda pędzlowa przy zastosowaniu szablonów. Trwałość oznakowania w zależności od nawierzchni od 1 do 3 lat. Cena zależy od gęstości oznakowania. Przy naszej propozycji, cena startowa za kilometr 800,00 - 1000,00.
 3. Oznakowanie poziome, w formie oznakowania malowanego, proponujemy linię czerwoną, przerywaną na długość 2-3 metrów. Przy obiektach na szlaku oznakowanie w formie okręgu z numerem obiektu na trasie. Oznakowanie umieszczane jest na chodniku, krawężnikach itp.. Zastosowane farby: farba żywiczna Amperre, pokrywana lakierem ochronnym. Nanoszenie; metoda natryskowa za pomocą aplikatorów, przy zastosowaniu szablonów. Trwałość oznakowania w zależności od nawierzchni od 1 do 2 lat. Cena zależy od gęstości oznakowania. Przy naszej propozycji, cena startowa za kilometr 600,00 - 800,00.

OFERTA 3

MONITORING, INWENTARYZACJA - PRZEGLĄD SZLAKÓW

LP NAZWA Szlaki piesze
Szlaki rowerowe

Szlaki spacerowe, tematyczne, dydaktyczne

Szlaki konne Szlaki nordic walking
1 Inwentaryzacja i monitoring stanu oznakowania szlaku
30,00 km
30,00 km
30,00 km
30,00 km
30,00 km
2
Monitoring - inwentaryzacja + częściowa renowacja oznakowania
80,00 km

130,00 km

38-50,00 zł za znak

80,00 km
80,00 km
 80,00 - 200,00 km

Inwentaryzacja:

 1. Wykonywana przed, lub po sezonie turystycznym. Sprawdzenie stanu oznakowania szlaku z miejscowym poprawieniem i umyciem lica umieszczonych znaków drogowych (szlaki rowerowe) i szlakowskazów. W ważnych sytuacjach wycinamy zarośla zasłaniające oznakowanie szlaku.
 2. Wykonanie dokumentacji fotograficznej według specyfikacji Zleceniodawcy.
 3. Sporządzenie protokołu, w tym informacji o potrzebach na szlaku, dewastacji infrastruktury informacyjnej i uszkodzeń dróg - ew. potrzeb zmian przebiegu.
 4. Przekazanie dokumentacji GPS przebiegu szlaku.

Monitoring z częściową renowacją szlaku:

 1. Wykonywany przed, lub po sezonie turystycznym. Podczas monitorinu wykonujemy częściową rewitalizację oznakowania malowanego na szlaku. Uzupełniamy brakujące oznakowanie (wycinki, wiatrołomy itp.) oraz wykonujemy dodatkowe oznakowanie niezbędne do prawidłowego ruchu turystycznego. Dodatkowo poddajemy renowacji najbardziej zniszczone znaki malowane, jednak nie więcej jak 1/3 oznakowania. Dodatkowo usuwamy wszystkie zarośla i zakrzaczenia zasłaniające istniejace i nowe oznakowanie. W przypadku szlaków oznaczonych tabliczkami i kierunkowskazami, sprawdzenie prawidłowości oznaczenia, oczyszczenie znaku, poprawienie mocowania (dokręcenie, prawidłowa ustawienie, wymiana naklejki).
 2. Wykonanie dokumentacji fotograficznej według specyfikacji Zleceniodawcy.
 3. Sporządzenie protokołu, w tym informacji o potrzebach na szlaku, dewastacji infrastruktury informacyjnej i uszkodzeń dróg - ew. potrzeb zmian przebiegu.
 4. Przekazanie dokumentacji GPS przebiegu szlaku.

Uwagi:

 1. W cenie zawiera się dojazd i noclegi zespołu znakarskiego w odległości do 50 km od Szczecina. Powyżej 50 km, dodatkowo koszty zgodne z aktualnym ryczałtem za 1 km samochodu, nocleg i wyżywienie (aktualna dieta). Podane kwoty netto.

OFERTA 4

PROJEKTY TECHNICZNE NOWYCH I ISTNIEJĄCYCH SZLAKÓW TURYSTYCZNYCH

Każdy nowy szlak turystyczny wymaga przygotowania jego projektu nie tylko celem własnej dokumentacji, ale również celem zatwierdzenia go u wszystkich właścicieli i administratorów dróg po których przebiega. Jeśli taka dokumentacja nie była dotychczas przygotowana, warto również wykonać ją dla istniejących szlaków. Posiadając dokumentację:

 • Zawsze łatwo przygotują Państwo dokumentację przetargową, zapytanie ofertowe.
 • Przekażecie ją wydawcy map turystycznych itp..
 • Prawidłowo ocenicie potrzeby kosztów renowacji szlaku.
 • Umieścicie szlaki w swoich systemach geodezyjnych, zagospodarowaniu przestrzennym itp..
LP NAZWA Szlaki piesze
Szlaki rowerowe

Szlaki spacerowe, tematyczne, dydaktyczne

Szlaki konne Szlaki nordic walking
1 Projekt szlaku
od 80,00 km
od 100,00 km
80,00 km
80,00 kmł
 80,00 - 120,00 km
2 Schematy stałej zmiany organizacji ruchu drogowego
n/d od 150,00 za skrzyżowanie + 50,00 za km (ryczałt)
n/d n/d n/d
3 Certyfikacja szlaku w cenie n/d w cenie n/d 600,00

Projekt szlaku:

 1. Określenie przebiegu działkami geodezyjnymi z obrębami, przygotowanie przebiegu szlaku drogami (numery dróg) i ulicami, przygotowanie dokumentacji dla właścicieli celem wydania ustaleń i zezwoleń na przebieg szlaku. Wyjściowa dokumentacja zawiera informacje; gmina, powiat, nadleśnictwo, zdjęcie nawierzchni, administratora drogi/gruntu, rodzaj nawierzchni, jakość nawierzchni, długość odcinka [m], obręb geodezyjny, działka geodezyjna (wg. geoportal.gov.pl)  oraz inne dane wskazane przez Zleceniodawcę.
 2. Dokładna inwentaryzacja szlaku, wykonana w terenie na podstawie koncepcji szlaku.
 3. Przygotowanie projektu technicznego szlaku. Dokumentacja zawiera: ilość i rodzaj oznakowania szlaku (szlaki rowerowe), ilość kierunkowskazów turystycznych w punktach węzłowych, rodzaj nawierzchni na szlaku (udział kilometrowy i procentowy), dokumentację fotograficzną, dokumentację GPS szlaku, pliki wektorowe GIS przebiegu oraz przy ropzszerzonym zamówieniu miejsc oznakowania oraz inne według zaleceń Zleceniodawcy. Całość prac wykonana jest w terenie. Zleceniodawca otrzymuje projekt w wersji cyfrowej.
 4. Wykonanie dokumentacji fotograficznej. W zależności od zlecenia, dokumentacja zawiera miejsca oznakowania szlaku (szlaki rowerowe), rodzaj nawierzchni na początku odcinka. Dodatkowo można zlecić umieszczenie obiektów krajoznawczych, bazy noclegowej, miejsc odpoczynku i innych.
 5. Wykonanie dokumentacji GPS. Podstawowo przekazujemy przebieg szlaku w plikach .gpx, .gdp, .kml . W opcji rozszerzonej podajemy, umiejscowienie drogowskazów, miejsc ich postawienia (oznaczenia) oraz innych punktów POI typu agroturystyka, miejsce odpoczynku, pole biwakowe, zabytek, parking ... Możliwość rozbudowania.
 6. Wektoryzacja danych. Przygotowanie dokumentacji w plikach wektorowych .shp przebiegu, miejsc oznakowania, obiektów turystycznych itp.. Pliki niezbędne doi przekazania wydawcom map i tym podobniej

Projekt stałej zmiany organizacji ruchu drogowego, jest niezbędny przy przygotowaniu szlaków rowerowych. Schemat obejmuje, ogólny przebieg szlaku z całością oznakowania (projekt techniczny) wykonany w skali 1:50 000 oraz szczegółowe schematy w planowanych miejscach ustawienia znaków drogowych z grupy R w skali od 1:1000 do 1:5000.

Certyfikacja szlaku, dotyczy głównie szlaków Nordic Walking. Przygotowywana jest przez instruktora NW uprawnionego do certyfikacji międzynarodowej. Certyfikator zatwierdza projekt techniczny, pod względem zgodności z zasadami wytyczania szlaków nordic walking. W projekcie oprócz oznakowania szlaku umieszczamy miesca dodatkowej infrastruktury typu; punkt odpoczynku, punkt pomiaru tętna itp..

Uwagi:

 1. W cenie zawiera się dojazd i noclegi zespołu znakarskiego w odległości do 50 km od Szczecina. Powyżej 50 km, dodatkowo koszty zgodne z aktualnym ryczałtem za 1 km samochodu, nocleg i wyżywienie (aktualna dieta). Podane kwoty netto.

ZESTAWIENIE KOSZTÓW DODATKOWYCH ZWIĄZANYCH Z REALIZACJĄ PROJEKTÓW I OZNAKOWANIA SZLAKÓW.

LP NAZWA i OPIS KOSZT
1 Dojazd, nocleg i wyżywienie ekipy znakarskiej, konsultanta i inne
aktualne stawki ryczałtowe+VAT
2 Zabezpieczenie nadzoru Kierownika np. przy samodzielnym wytyczaniu i znakowaniu szlaków, konsultacje, prace terenowe itp. - nadzór nad prawidłowością wykonywanych prac.

40,00/godz. plus koszt dojazdu, noclegu, wyżywienia

3

  Znaki szlaków rowerowych R4 200x200 greenvelo

SZLAK ROWEROWY znaki drogowe szlaków lokalnych z grupy R (R1, R1a, R1b, R2, R2a, R4, R4a, R4b), podstawowe i kierunkowe (kwadrat 20x20cm)

Koszt 1 tabliczki szlaku rowerowego znak podstawowy wraz z obejmami 50-75mm lub montaż Bandimex. Lico odblaskowe I lub II generacji. Metal o grubości od 1,25 mm. Cena zależy od ilości tablic, nadruku. Znaki ustawiamy w ruchu dwukierunkowym. Znaki umieszczamy np. na skrzyżowaniach, węzłach szlaków, wjazd/wyjazd z miejscowości, co 1-2 km, itp. lub według naszego projektu. Cena z systemem mocowania, z montażem na istniejącym znaku drogowym.

 

od 50,00/szt
 4


SZLAK ROWEROWY KIERUNKOWY - znak drogowy szlaku lokalnego z grupy R3 (prostokąt 40x20cm)

Koszt 1 tabliczki szlaku rowerowego znak podstawowy wraz z obejmami 50-75mm lub montaż Bandimex. Lico odblaskowe I lub II generacji. Metal o grubości od 1,25 mm. Cena zależy od ilości tablic, nadruku. Tablice ustawiamy w ruchu dwukierunkowym. Znaki umieszczamy np na skrzyżowaniach, węzłach szlaków, miejscowościach, początku i końcu szlaku, itp. Cena z systemem mocowania, z montażem na istniejącym znaku drogowym.

 

od 60,00/szt
5

 

SZLAK PIESZY/NORDIC WALKING/SPACEROWY/DYDAKTYCZNY/KONNY - znak podstawowy, strzałki, skręty.

Koszt 1 tabliczki szlaku pieszego/nordic walking, znak podstawowy montowany za pomocą kleju lub wkrętów. Pleksa o grubości 1,5 mm-3 mm. Nadruk folia laminowana - trałość nadruku do 5 lat. Cena zależy od ilości znaków, nadruku. Znaki ustawiamy w ruchu dwukierunkowym. Miejsce umieszczenia - dowolne miejsce szlaku - preferowane słupy, budynki itp. Cena zależy od ilości i form oznaczeń. Cena z systemem mocowania, bez montażu.

od 15,00/szt
6

SZLAK PIESZY/NORDIC WALKING/KONNY/ROWEROWY - kierunkowskaz z grotem

Znaki te stosuje się do oznakowania kierunków i odległości na szlakach turystycznych (szlakowskazy). Znaki te wykonane są z blachy ocynkowanej gr. 1,25 mm, tył malowany proszkowo. Krawędzie podwójnie zagięte, co dodatkowo wzmacnia tabliczkę. Tabliczka wyposażona jest w uchwyty montażowe do słupka fi 48-75 mm. Otwory w zagięciach pozwalają również na montaż za pomocą taśmy Bandimex. Cena dotyczy tabliczki o wym. 450x150 bez montażu. Montaż na słupkach stalowych.

Znaki te stosuje się do oznakowania kierunków i odległości na szlakach turystycznych (szlakowskazy). Znaki te wykonane są z blachy ocynkowanej gr. 1,25 mm, tył malowany proszkowo. Tabliczka wyposażona jest w otwory montażowe na wkręty do słupków drewnianych. Cena dotyczy tabliczki o wym. 450x150. Montaż na słupkach drewnianych.

Cena zależy od ilości tablic, nadruku. Tablice ustawiamy w ruchu dwukierunkowym. Znaki umieszczamy np na skrzyżowaniach, węzłach szlaków, itp. Informacje na kierunkowskazie: nza szlaku, kolor, miejsca, odległości, logotypy oraz inne wskazane przez Zleceniodawcę.

 

od 50,00/szt.

 

 

 

 

od 50,00 zł/szt.

7

Słupek ze stali ocynkowanej 50-76 mm.

Do produkcji słupków do znaków i tablic drogowych używane są rury stalowe, ocynkowane hutniczo o standardowych średnicach 50, 60, 70 i 76 mm (z możliwością dodatkowej powłoki lakierniczej, wykonanej przy użyciu poliestrowych fasadowych farb proszkowych). Każdy słupek posiada kapturek zabezpieczający oraz przy podstawie kotwicę do zabetonowania. Potrzebny jest słupek o dł. 3,6mb  (0,7m-do zabetonowania, 2,0m-od ziemi do znaku, 0,9m-wysokość znaku co daje 3,6mb)

od 130,00 do 150,00 szt
8

Słupek drewniany - średnica ok 100 mm

Słupek drewniany, impregnowany (podwójna warstwa) oraz izolowany w części podziemnej, o średnicy ok 10cm, świerkowy lub sosnowy. Długość 2,50m, w zależności od ilości zamontowanych znaków.

od 60,00/szt
9

Montaż słupka drewnianego lub stalowego

Montaż na głębokość do 0,7m. Cena zależy od sposobu unieruchomienia słupka (beton+kotwa stalowa, zwykłe wkopanie ze stabilizacją), ilości, długości, rodzaju słupków (drewno/stal) i nawierzchni, w którą ma być wkopany. Zgody na umieszczenie leżą po stronie Zleceniodawcy.

od 130,00 do 170 zł/szt
10

Naklejka - oznakowanie szlaku.

Naklejka wykonana jest w formie nadruku solwentowego dodatkowo zabezpieczona laminatem. Odporna na warunki atmosferyczna i promieniowanie UV.  Umieszczane są na lampach i nowych (okrągłych) słupach energetycznych. Możliwość umieszczenia na innych gładkich elementach infrastruktury. Cena zalezna od ilości znaków - ujęte oczyszczenie powierzchni i zalożenie znaku.

od 4,50 do 15,00/szt

PROMOCJA,WYDAWNICTWA,MAŁA INFRASTRUKTURA TURYSTYCZNA

Części składowe

LP NAZWA i OPIS KOSZT
1 Postawienie wiat, budowa miejsc odpoczynku, pól biwakowych itp.. w miarę mocy przerobowych - na podstawie projektu Zleceniodawcy - Zgody na realizację budowy małej infrastruktury zabezpiecza Zleceniodawca - Realizacja firma zewnętrzna z którą współpracujemy. Idealne uzupelnienie oznakowanego szlaku - budowa atrakcji turystycznej.
do uzgodnienia
2 Wykonanie i postawienie tablic informacyjnych, schematów lub map szlaków - realizacja firma zewnętrzna z którą współpracujemy. Idealne uzupełnienie oznakowanego szlaku - budowa atrakcji turystycznej
do uzgodnienia
3 Inwentaryzacja turystyczno-krajoznawcza szlaku, gminy, plus koszt dojazdu wyżywienia i noclegu. Czas inwentaryzacji od 20 do 45 dni. Wykonanie i przekazanie dokumentacji opisowej i fotograficznej szlaków, obiektów turystycznych, zabytków, pomników przyrody, miejsc historycznych itp..
do uzgodnienia
4 Przygotowanie i wydanie przewodnika turystycznego, mapy turystycznej, turystyczno-topograficznej, folderu
do uzgodnienia
5
Umieszczenie opisu, schematu (mapy), materiałów promocyjnych gminy, powiatu, instytucji, organizacji NGO w serwisie www.szlaki-zachodniopomorskie.pl z prawem wykorzystania przez Administratora serwisu oraz w przypadku realizacji zamówień szlakowych.
bezpłatnie
6 Umieszczenie opisu, schematu (mapy), materiałów promocyjnych gminy, powiatu, instytucji, organizacji NGO w serwisie www.szlaki-zachodniopomorskie.pl bez prawa wykorzystania przez Administratora serwisu z przetworzeniem www - praca informatyka.
50,00 za każdą rozpoczętą godzinę pracy
7 Wgranie danych wyżej wymienionych danych na serwer
bezpłatnie
8 Umieszczenie bazy noclegowo-żywieniowej umiejscowionej przy szlaku na schematach, opisach, w dziale linki wraz z adresem, telefonem, e-mailem, stroną internetową oraz podstawową informacją na temat obiektu (ilość miejsc, standard, kontakt, zdjęcia itp.), umieszczanie w kolejnych opracowaniach, wydawnictwach, przygotowywanych schematach i mapach na zewnątrz - komplekoswa informacja 50,00/rok
9 Umieszczenie za pomocą piktogramu bazy noclegowo żywieniowej na schemacie i oraz informacji o nazwie przedsiębiorstwa w opisie 10,00/na zawsze

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty znakowania, monitoringu, odświeżenia, projektowania i promocji szlaków. Istnieje, możliwość wyceny tylko poszczególnych prac z naszej oferty. Wykonujemy również prace wydawnicze: przewodniki, informatory, mapy. Zrealizujemy pomysł prawie każdego zlaku na terenie kraju. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Centrum Edukacji i Turystyki "WIKING", ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 18/9, 70-303 Szczecin, NIP 852-138-11-09. Kontakt: Robert Filipski - koordynator prac, mobile 501036860, e-mail biuro@szlaki-zachodniopomorskie.pl  


Autor - Robert Filipski. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Komentarze

Poleć ten artykuł

Podziel się z innymi: Facebook Google Reddit Tweet This Yahoo
URL:
BBcode:
HTML:
Facebook - Lubię To:


Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
BIBLIOGRAFIA I ŹRÓDŁA

Przygotowując opisy szlaków, schematy oraz artykuły oparliśmy się na następujących materiałach i źródłach:

 1. Wolna Encyklopedia "WIKIPEDIA" na podstawie licencji Creative Commons: uznanie autorstwa, na tych samych warunkach, z możliwością obowiązywania dodatkowych ograniczeń.
 2. Darmowa Mapa Polski dla GPS GARMIN - UMP-pcPl - www.ump.waw.pl, na podstawie licencji Creative CommonsUznanie autorstwa na tych samych warunkach 2.0 (CC-BY-SA 2.0). Szczegóły.
 3. Wolna Wikimapa Świata "OpenStreetMap" na podstawie licencji Open Data Commons Open Database License: uznanie autorstwa, na tych samych warunkach, z możliwością obowiązywania dodatkowych ograniczeń.
 4. Darmowa Mapa Polski dla GPS GARMIN - UMP-pcPl - www.ump.waw.pl, na podstawie licencji Creative Commons: uznanie autorstwa, na tych samych warunkach, z możliwością obowiązywania dodatkowych ograniczeń.
 5. Opracowania informacyjne i promocyjne oraz strony internetowe gmin Województwa Zachodniopomorskiego
 6. Mapy wydawnictwa turystycznego "Plan" - "Wyspa Wolin", "Pobrzeże Bałtyku" oraz inne mapy rejonu Pomorza Zachodniego i Środkowego
 7. Mapy wydawnictwa "Expressmap" Polska - "Okolice Szczecina", "Okolice Kołobrzegu" w skali 1:50 000
 8. Mapy wydawnictwa "EKOMAP" w Świdwinie - www.ekomap.pl
 9. Strona Pani Beaty Zbonikowskiej "Architektura Pomorza - www.westernpomerania.com.pl/
 10. Opracowania własne, ślady GPS, zdjęcia, inwentaryzacja szlaków i miejscowości.
Jeśli znalazłeś swoje zdjęcie, opracowanie itp.. a nie wyrażasz zgody na jego publikację, lub chcesz umieścić ją w stopce redakcyjnej lub w konkretnym artykule, poinformuj nas niezwłocznie poprzez zakładkę - kontakt.
O ADMINISTRATORZE SERWISU
Table 'wiking_szlaki.fusion_sitemapxml' doesn't existTable 'wiking_szlaki.fusion_sitemapxml_customlinks' doesn't exist